151 rodzajów wzorów Pokémon

występujących w „Pokémon Red and Green” jest już w sprzedaży!

Pokémon Shirts to marka lifestylowa stworzona przez światową grupę Original Japan. Wypuściła ona 151 różnych tkanin ze wzorami Pokémon, które pojawiają się w „Pokémon Red / Green”, czyli pierwszej serii kieszonkowych stworków.

Wybieraj dowolnie spośród 151 różnych tkanin i twórz własne produkty!

Oprócz produktów do uszycia, takich jak koszule i bandany, którymi cieszyliście się do tej pory, na nowo uruchomiliśmy sprzedaż tkanin. Możecie wybierać spośród 151 wzorów, m.in Pikachu, Snorlaxa i wszystkich innych Pokémonów, które pojawiają się w Pokémon Red / Green.

W przypadku „Pokémon Shirts” zaprojektowaliśmy specjalny wzór, który odzwierciedla osobowość i ekologię każdego Pokémona. To znaczy, że każdy Pokémon ma swój własny wzór! Dlaczego nie stworzycie oryginalnych przedmiotów z tkaniny przez nas zaprojektowanej, z opowieściami o swoich ulubionych Pokémonach?

Dostępne są trzy rozmiary tkanin: 50 cm, 100 cm i 150 cm. Szerokość tkaniny to 140 cm.

Tkanina 140×50cm obejmuje przypinki, woreczki, ekotorby i ubranka dla dzieci. Z kolei tkanina 140×150 cm to rozmiar, z którego można uszyć ubrania dla dorosłych.

Oficjalna witryna Pokémon Shirts przedstawia akcesoria, ubrania i sposoby ich wykonania przy użyciu prawdziwych tkanin. Poniżej, zamieścimy kilka przykładów.

Wzór Slowpoke (ヤドン Yadon)


Jak mówi przysłowie – „Kiedy ziewasz, pada deszcz, a Slowpoke ziewa beztrosko w deszczu”. Uważaj na Cloystera (パルシェン Parshen), który celuje w swój ulubiony ogon!

Wzór Dragonite (カイリュー Kairyu)


„Mówi się, że mieszkają gdzieś na szerokim morzu i prowadzą rozbite statki na ląd”. W otoczeniu spokojnego morza i piaszczystej plaży można odpocząć i dobrze się bawić.

Ten Pokémon też na ciebie zerka ;).

Wejdź na Pokemon Shirts i daj się zaskoczyć!

Więcej...

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments