Crown Zenith – Zdobądź podpis Trenera!

Gracze Pokemon TCG będą mieli możliwość zbierania kart promocyjnych z podpisami kultowej postaci, którą reprezentują. Wczesne wycieki pokazują, że popularne postacie, takie jak Leon i Hop, będą jednymi z wielu kart trenerów.

Pokemon Company przygotowuje się do zakończenia 8 Generacji wraz z wydaniem Crown Zenith – ostatniego dodatku z ery Sword & Shield. Podobnie jak inne zestawy specjalne, takie jak Shining Fates i Celebrations, Crown Zenith będzie zawierał wiele produktów do kupienia przez graczy, a przedmioty będą stopniowo udostępniane w ciągu najbliższych kilku miesięcy (od stycznia do maja 2023).

Hype na Crown Zenith rośnie szybko, ponieważ pierwsze przedmioty z tego dodatku mają trafić na półki sklepowe 20 stycznia 2023 r. Chociaż wielu ekscytowało się nowymi kartami V, VMAX i VSTAR, a także wszelkimi alternatywnymi grafikami, które mogą się wyróżniać, na liście Secret Rare’ów jest kilka innych smakołyków.

Gracze Pokemon TCG będą mieli szansę zebrać swoje ulubione karty Trenerów „ery” Galarian, z nową grafiką postaci i własnym, osobistym podpisem znajdującym się na karcie. Podobnie jak w przypadku kart ligowych gier 8. generacji, dodają one wyjątkowego charakteru już i tak oszałamiającej oprawie graficznej dodatku.

Chociaż pełna oficjalna lista kart dla Crown Zenith nie została jeszcze opublikowana, spekulacje fanów przewidują, że autograf otrzyma kilku innych zwolenników Pokemon TCG. Przy tak wielu pięknych kartach do zdobycia, Crown Zenith z pewnością będzie hitem wśród fanów Pokemon TCG i fantastycznym pożegnaniem w erze rozgrywki Sword & Shield.

Więcej...

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments