GHOLDENGO tysięcznym pokemonem!

Pokemon Company oficjalnie ujawniło tysięcznego pokemona w National Pokedex.

Ten Pokemon to nikt inny jak Gholdengo, ewolucja Steel / Ghost monety Pokemon Gimmighoul, ewoluująca zarówno z wariantów Chest, jak i Roaming. Oficjalna strona internetowa Pokemon Scarlet i Violet została również zaktualizowana o nowe szczegóły dotyczące Pokemona, które można zobaczyć poniżej:

Gholdengo Gholdengo, Pokémon, który pojawia się na 1000 miejscu w National Pokédexie, ewoluuje z Gimmighoula w Formie Chest/Roaming.

Kategoria: Moneta
Pokémon Typ: Stal/Duch
Wzrost: 3’11”
Waga: 66,1 funta.
Umiejętność: Dobra jak złoto Ewolucja napędzana uczuciami tysiąca monet Gimmighoul ewoluuje w Gholdengo, gdy awansuje po tym, jak jego trener zebrał 999 monet Gimmighoul.

Najwyraźniej ciało tego żywego i wesołego Pokémona składa się z tysiąca monet. Jest przyjazny zarówno dla ludzi, jak i Pokémonów. Monety, które tworzą jego ciało, są używane zarówno do ataku, jak i obrony. Gholdengo kontroluje monety, które składają się na jego ciało, a nawet używa ich jako broni w walce. Monety są gęsto ściśnięte, dzięki czemu Gholdengo jest odporny. Może absorbować uderzenia i zmniejszać otrzymywane obrażenia, pozwalając monetom odlecieć z obszarów trafionych przez wrogów. Gholdengo może również atakować, strzelając monetami z dowolnego miejsca na swoim ciele.

Więcej...

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments