Pokemon TCG: Scarlet i Violet

Rozszerzenie przyniesie wiele zmian w „Pokemon TCG”.

Firma Pokemon ogłosiła, że kolejne rozszerzenie do gry karcianej Pokemon Trading Card Game (Pokemon TCG) zostanie wydane na całym świecie w marcu 2023 r.

Rozszerzenie Pokemon TCG: Scarlet & Violet będzie inspirowane grami wideo Pokemon Scarlet i Pokemon Violet, które ukazały się na Nintendo Switch w listopadzie 2022 roku.

Rozszerzenie Scarlet & Violet będzie zawierało kilka godnych uwagi zmian w porównaniu z poprzednimi rozszerzeniami Pokemon TCG. Po pierwsze, żółta ramka wokół zewnętrznej strony każdej karty zostanie zmieniona na szarą, aby pasowała do wyglądu kart Pokemon TCG wydanych w Japonii. Więcej o zmianach, jakie zostaną wprowadzone w wyglądzie kart, możecie dowiedzieć się na stronie Pokemon.

Ponadto ceny produktów Pokemon TCG wzrosną wraz z wydaniem tego rozszerzenia Scarlet & Violet. Na stronie Pokemon można przeczytać:

„Ze względu na globalną inflację wpływającą na koszty materiałów i produkcji, produkty Pokémon Trading Card Game będą odnotowywać różne wzrosty sugerowanej ceny detalicznej na wybranych rynkach wraz z wprowadzeniem serii Scarlet & Violet. Na przykład cena paczki wzrośnie z 3,99 USD do 4,49 USD”.

Wraz z tym wzrostem cen firma Pokemon ogłosiła, że paczki kart Pokemon będą teraz zawierać gwarantowaną liczbę kart foliowych, a niektóre produkty Pokemon TCG zaczną zawierać „dodatkowe przedmioty”.

„Aby nadal zapewniać pozytywne doświadczenia i wartość Pokémon TCG, każda paczka kart Pokémon będzie teraz zawierała trzy gwarantowane karty foliowane na paczkę – dodatkowo, wszystkie karty o rzadkości „gwiazdka” lub wyższej będą teraz foliowane. Ponadto niektóre produkty będą dostarczane z dodatkowymi elementami. Na przykład Elite Trainer Box będzie zawierał dodatkową paczkę i kartę promocyjną z pełną grafiką”.

Dodatek Pokemon TCG: Scarlet & Violet ukaże się 31 marca 2023 roku.

Co sądzisz o dodatku Pokemon TCG: Scarlet & Violet?
Daj nam znać!

Nie jesteśmy autorem zdjęcia. Właściciel: The Pokemon Company.

Więcej...

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments