Startery z 9 generacji by TOMY

W sobotę, 28 stycznia 2023 roku, firma TOMY Arts Co., Ltd., członek Grupy TOMY, wypuści trzy nowe pluszowe zabawki z serii „Kimi ni Kiita! Pokémon Get Plush Toy”, które wiernie odtwarzają Pokémony w trzech typach : Sprigatito (ニャオハ), Quaxly (クワッス) i Fuecoco (ホゲータ) – każdy za 3289 jenów.

„Kimi ni Kiita! Pokémon Get Plush Toy” to seria zabawek pluszowych, która zaczęła rozwijać się w grudniu 2020 roku wraz z wydaniem pierwszej serii – 12 pokemonów, z Pikachu na czele. Pokémony, które pojawiają się w anime „Pokémon”, są wydawane raz na kilka miesięcy. Ich popularność rośnie ze względu na przystępny rozmiar pluaszaka, którego można łatwo przytulić, oraz jakość, która wiernie odtwarza urok Pokémona. Dlatego seria nazywa się „Kimi ni Kiita! Pokémon Get Plush Toy”. Cechą charakterystyczną są oczy z oryginalnymi nadrukami na plastikowych częściach opracowanych dla każdego Pokémona. Oczy, które odbijają światło, są bardzo popularne, ponieważ wyglądają słodko i szczęśliwie – tak, że można gapić się na nie godzinami.

Do tej pory stworzono ponad 60 rodzajów Pokémonów. Pod koniec lipca 2022 roku, 20 miesięcy po premierze, łączna liczba dostaw serii przekroczyła ponad 500 000 sztuk.

Nowy produkt „Kimi ni Kiita! Pokémon Get Plush Toy” zostanie wydany w sobotę 28 stycznia 2023 r. Seria zatem urośnie o kolejne pokemony, które pojawiają się w regionie Paldea: Spirigatito, Fuecoco i Quaxly.

Ciesz się przygodą razem z najnowszymi Pokémonami!

Sugerowana cena detaliczna (z podatkiem): 3289 jenów
Data premiery: sobota 28 stycznia 2023
Zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat.

Wymiary:
Fuecoco Szer. 190× Wys. 230×Dł. 170mm
Quaxly Szer. 135× Wys. 205×Dł. 130mm
Spirigatito Szer. 160× Wys. 220×Dł. 200mm

Kampania naklejek „Kimi Kime-Nui Shooting”!

Aby zbiegło się to z premierą nowych produktów, od 1 lutego (środa) zostanie przeprowadzona kampania „Kimi Kime-Nui Shooting” . W tym okresie, jeśli kupisz w sklepie „Kimi ni Kiita! Pokémon Get Plush Toy”, otrzymasz oryginalną naklejkę „Kimi Kime-Nui Shooting”, który przedstawia jeden z trzech nowych produktów „Nyaoha”, „Kwass” i „Hogetę”.


Więcej...

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments